Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Опубліковано: Травень 03, 2019

головного спеціаліста відділу культури управління у справах культури, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; досконале знання ділової української мови; досконале володіння принципами роботи на комп’ютері у системі Word, Windows;  стаж роботи за фахом не менше, як три  роки.

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  до 02 червня 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.