Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Березень 07, 2019

-головний спеціаліст  відділу технічного забезпечення та зв’язку управління програмного та комп’ютерного забезпечення - 2 посади

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;  досконале володіння діловою українською мовою; володіння принципами роботи на комп’ютері;  навики в обслуговуванні комп’ютерної оргтехніки та мереж.

 

 

-головний спеціаліст відділу забезпечення системи відеоспостереження управління програмного та комп’ютерного забезпечення -  2 посади.

         Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

         Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;  досконале володіння діловою українською мовою; володіння принципами роботи на комп’ютері; досвід роботи із волоконно-оптичними лініями зв’язку та з виконання монтажних робіт із встановлення камер відеоспостереження.

 

-заступник начальника відділу закупівель та регулювання економічної діяльності управління капітального будівництва.

         Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

         Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (спеціальність будівництво); досконале володіння діловою українською мовою; досвід роботи на комп’ютері та  із програмними комплексами ІВК/ АВК/Експерт-кошторис і іншими програмами; стаж роботи за фахом не менше як 5 років.

 Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  04 квітня 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.