Ужгородська міська рада подала позов до суду про знесення самовільного будівництва

Опубліковано: Серпень 04, 2021

Ужгородська міська рада подала позов до суду, щоб зобов’язати забудовника за власний рахунок знести об’єкти незавершеного будівництва – будівництво індивідуального житлового будинку» на вул. Керченській, 11 «а» та реконструкція з надбудовою та прибудовою власного індивідуального житлового будинку на вул.Грузинській, 2. Про це повідомляє управління правового забезпечення міськради.
Як інформує управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, забудовник почав роботи без отримання будівельного паспорта та реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт. Ескізними намірами забудови передбачено будівництво 3-поверхового індивідуального житлового будинку, однак він легко переплановується під 6-квартирний житловий будинок.
Управління ДАБК провело позапланову перевірку, видало припис щодо усунення порушень. Забудовника притягнули до адміністративної відповідальності. Під час повторної позапланової перевірки виявили, що вимоги припису не виконані, а будівництво і далі ведеться з відхиленням від планувальних рішень, зазначених в ескізних намірах забудови, та з грубими порушеннями державних будівельних норм.
З огляду на будівництво, яке зараз ведеться, ці індивідуальні житлові будинки переплануються у багатоквартирні, що свідчить про невідповідність намірів забудови цільовому призначенню земельної ділянки (для будівництва та обслуговування житлового будинку) та містобудівній документації.