Ужгородська міська рада запрошує до створення каталогу громадських організацій

Опубліковано: Березень 03, 2020

З метою підтримки та розширення можливостей інститутів громадянського суспільства Ужгорода щодо впровадження ініціатив у сфері міжнародної співпраці Ужгородська міська рада звертається до представників громадських організацій, об’єднань та ініціативних груп інститутів громадянського суспільства із пропозицією сформувати каталог громадських організацій.

Мета ініціативи – формування англомовного каталогу громадських організацій міста, які зацікавлені у:

- налагодженні нових локальних, регіональних, національних та міжнародних партнерств;

- реалізації ініціатив та проєктів міжнародної співпраці;

- розширенні географії та сфер діяльності організації.

Каталог формуватимуть в електронному та друкованому варіантах.

Електронна версія буде розміщена на сайті Ужгородської міської ради у відповідній рубриці та оновлюватиметься щоквартально.

Друкований варіант буде поширюватися під час офіційних зустрічей серед міст-побратимів та міжнародних партнерів Ужгорода, представників офіційних делегацій та дипломатичного корпусу.

Зацікавлених у формуванні такого каталогу просимо заповнити відомості про організацію за наданою формою та надати їх до останнього дня місяця, який закриває квартал. Матеріали для каталогу слід направити електронною поштою на скриньку uzhgorod.inter@ukr.net або передати особисто в управління міжнародного співробітництва та інновацій (пл.Поштова, 3, каб.327, контактний номер телефону +380312616175)

Графічні матеріали (логотип) додаються в електронному вигляді окремим файлом до заповненої форми.