Ужгородські школярі привезли нагороди Міжнародного конкурсу фортепіанних ансамблів

Березень 11, 2020

Конкурс «Магія музики», організований відомою піаністкою та меценатом Андреєю Варнодь, уже вп'яте проходив у мальовничому угорському місті Капошвар.

Змагалися 150 колективів з Угорщини, Хорватії, Сербії, України та ін., узяли участь у конкурсі й ужгородські школярі – вихованці дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Чайковського та дитячої школи мистецтв.

Випробування проходили у трьох концертних залах, а якість інструментів «Stainwey and sons» приводила у захват учасників і викладачів. Оцінювало конкурсантів поважне журі, що складалося з провідних митців Угорщини, викладачів Будапештської музичної академії, концертуючих піаністів. Уперше членом журі була і наша землячка – відома піаністка, викладачка Ужгородського державного музичного коледжу ім. Д.Задора, заслужений працівник культури України Маріанна Сокач.

На високому рівні виступили два учнівські фортепіанні дуети Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Чайковського: Олександра Анталовці та Анастасія Трутнєва (викладачі Наталія Кирлик, Надія Куцик) вибороли І місце, а Дмитро та Таїсія Бібікови (викладач Катерина Пархоменко) посіли ІІ місце.

Прекрасні виступи підготували й учасники трьох фортепіанних ансамблів Ужгородської дитячої школи мистецтв. Учні фортепіанного відділу вже брали участь у конкурсі, цьогоріч Поліна Євчакова та Зоряна Гапак (2-а категорія, викладач Інга Дьерке) стали володарями Гран-прі, 2-е місце посів ансамбль у складі Аннамарії Лішки й Анни Фенчак (4-а категорія, викладачі Світлана Поратунська та Тетяна Чундак), 1-е місце ансамбль Тетяни Яворської і Христини Федаш (2-а категорія, викладач Інга Дьерке).

Вітаємо наших талановитих дітей, їх викладачів, бажаємо подальших творчих успіхів.