Ужгородські спортсмени знову привезли «золото» змагань із бразильського джиу-джитсу

Опубліковано: Травень 19, 2021

Днями, 15 травня, в Одесі відбувся третій етап всеукраїнських змагань із бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge.
Представники ужгородського спортивного клубу «Фанат» посіли чотири перші місця у своїх вагових категоріях: Володимир Бобров (пурпурові пояси), Олексій Слободянюк і Євген Щербей (білі пояси) і Павло Сігеті (сині пояси).
Спортсмени висловлюють вдячність за підтримку міському голові Ужгорода Богдану Андріїву та його заступнику Вадиму Борцю, а також голові Закарпатської асоціації футболу Івану Дурану, президенту Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олегу Коноваленку.
Четвертий етап і фінал всеукраїнських змагань із бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge відбудеться 10 жовтня в Києві. На пояси абсолютних чемпіонів претендують ужгородські спортсмени Володимир Бобров, Павло Сігетій і Олексій Слободянюк.