Ужгородський ліцей ім. Тараса Шевченка випустив 92 одинадцятикласників

Опубліковано: червня 22, 2026

Ужгородський ліцей ім. Тараса Шевченка випустив 92 одинадцятикласників

92 випускників, серед яких 5-ро – діти з числа внутрішньо переміщених осіб, завершили навчання в Ужгородському ліцеї ім. Тараса Шевченка: сьогодні їм вручили атестати про загальну середню освіту.

Урочиста церемонія нагородження випускників відбулася на подвірʼї рідної школи.

Захід розпочали з хвилини мовчання за тими, хто віддав своє життя у війні з російським агресором.

Випускників-2026, їхніх батьків, вчителів привітав і міський голова Богдан Андріїв, який побажав легкої дороги у новому, але дуже цінному та важливому етапі в житті кожної людини.

Директорка ліцею Любов Попович також відзначила високі успіхи ужгородських випускників у складанні НМТ. Цьогоріч із трьох класів у закладі є один 200-бальник із математики та троє з англійської мови.

Після завершення урочистостей випускники понесли квіти до Пагорба Слави, де спочивають наші захисники.