Ужгородський міський голова Богдан Андріїв передав військовим обладнання, закуплене за міською програмою підтримки

Опубліковано: Грудень 17, 2021

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні взяв участь у нараді в Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за участі військових комісарів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Олександра Музиченка й Ігоря Тищука.
Обговорили підсумки роботи за цей рік і плани, перспективи на наступний. Відзначалося, що основні завдання, які ставилися перед міською радою, центрами комплектування та соціальної підтримки – виконані: призов на військову та контрактну службу, приписка юнаків та здійснення заходів із територіальної оборони. Наголосили, що із 1 січня вступає в дію закон «Про основи національного супротиву».
На наступний, 2022 рік Ужгородська міська рада затвердила:
Програму організації та забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2024 роки;
Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які укладуть контракт у 2022-2024 роках;
Програму забезпечення заходів із оборонної та мобілізаційної роботи на 2022-2024 роки;
Міський голова подякував військовим за чітко налагоджену співпрацю і вручив 2 комплекти оргтехніки та телевізор, закуплені за Програмою мобілізаційної підготовки м. Ужгорода на 2021 рік.