Ужгородський міський голова Богдан Андріїв провів сьогодні особистий прийом громадян

Опубліковано: Грудень 02, 2019

Більшість проблемних питань стосувалися ремонтів у багатоповерхівках (дахів, електрощитових тощо), традиційно багато прохань було про надання матеріальної допомоги, переважно на лікування, а також на вирішення соціально-побутових питань, надання житла.

Із колективним зверненням прийшли ужгородці, які просили сприяння у ремонті внутрішньоквартальної території на вулиці Шумній, 32-34, зверталися також учасники бойових дій з приводу вирішення земельних питань.

Загалом сьогодні на прийом до міського голови Ужгороді звернулося понад 44 ужгородців, які залишили 25 звернень, у тому числі й колективні.

Усі звернення скерують для реагування керівникам відповідних структурних підрозділів міськвиконкому.