Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав школярів зі святом Останнього дзвоника

Опубліковано: Травень 29, 2020

Кінець травня традиційно асоціюється із завершенням навчального року.

Однак цьогоріч класи незвично порожні, немає дитячого гамору в шкільних коридорах – карантин через пандемію коронавірусу вніс свої корективи майже у всі сфери нашого життя.

Дорогі ужгородські школярі! Я хочу подякувати вам за те, що старанно продовжували вчитися, хоча вдома, дистанційно, без друзів поруч, це було набагато складніше, ніж у школі. Сьогодні – навчальний рік завершився, хоч і без традиційних лінійок, символічного лунання останнього дзвоника, а для тих, хто закінчив школи, – і без випускних вечорів. Проте всі ми таки відчуваємо радість, яка знайома з дитинства напередодні літніх канікул.

Я бажаю, щоб для школярів вони були яскравими, цікавими, багатими на враження. Добре відпочиньте, багато читайте, займайтеся спортом, ростіть і вдосконалюйтесь. Випускникам – успішного складання ЗНО і влучного вибору в дорослому житті. Учителям – сил і наснаги підготуватися до наступного навчального року!