В Ужгородській міській раді обговорили напрями співпраці із обласним управлінням Державної служби якості освіти

Опубліковано: Лютий 11, 2021

Участь у зустрічі взяв і заступник міського голови, куратор освітнього напряму Вадим Борець.
Марія Сігетій розповіла про діяльність управління Державної служби якості освіти на Закарпатті. Зазначила, що управління працює лише 3 місяці, основним завданням є інституційний аудит та проведення моніторингів закладів освіти, участь у сертифікації педагогічних працівників, аналіз діяльності органів місцевого самоврядування з питань, які належать до компетенції управління, участь в акредитації у сфері фахової передвищої освіти і допомога в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
Обговорили напрями співпраці в освітній галузі. Богдан Андріїв запевнив, що міська влада враховуватиме рекомендації управління щодо покращення освітнього процесу у місті. Ужгородська міська рада і надалі докладатиме всіх зусиль, щоб школярі мали безпечні та комфортні умови для навчання, а навчальні заклади Ужгорода – і дитсадки, і школи – забезпечували високу якість освіти, були дружнім до дітей середовищем, наголосив Богдан Євстафійович.