Ужгородський півмарафон уже вдруге провели в обласному центрі Закарпаття

Опубліковано: Вересень 30, 2019

Ужгородський півмарафон уже вдруге провели в обласному центрі Закарпаття

Стартували на оновлених легкоатлетичних доріжках стадіону “Авангард”, в основних забігах (дистанції у 21,097 км та 10 км) свої сили випробували майже 300 осіб. Ще близько трьох десятків долучилося до двокілометрового благодійного забігу під назвою “Пробіжи - допоможи!”, взяв у ньому участь і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Отримані у благодійному забігу кошти передадуть у Чинадіївський дитячий будинок.
Провели й дитячі забіги “Muffin Kids Run”, в яких узяли участь понад 80 юних спортсменів.
Після змагань відбулося нагородження переможців та призерів. Богдан Андріїв подякував організаторам, ужгородцям і гостям з інших областей, які долучилися до цих змагань, особливо відзначив наймолодших учасників. Також Богдан Євстафійович наголосив на важливості спортивного виховання дітей, популяризації здорового способу життя.