Ужгородський стадіон "Авангард" запрошує займатися спортом – правила поведінки

Опубліковано: Квітень 14, 2022

Ужгородський стадіон
🏟 Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради відкритий для мешканців та гостей міста!
😰 Стрес і тривога постійно супроводжують нас у дні війни.
Ніхто не знає, що буде завтра, і коли все це закінчиться. Заспокоїтися в таких умовах непросто, але потрібно постаратися, адже паніка нам не допоможе.
Нині найкращим антидепресантом стає СПОРТ! А найдоступніший вид спорту – біг! 🏃
‼ Бігові доріжки ужгородського стадіону «Авангард», інформує адміністрація спортивної арени, доступні для поціновувачів активного та здорового життя кожного дня із 07:00 до 20:00 .
Бігові доріжки відповідають усім стандартам Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ).
ℹ Корисні поради для бігунів ужгородського стадіону «Авангард»:
✅ Використовуйте для пробіжки і кроку зовнішні доріжки, тобто із 3-ї по 8-му.
✅ 1-а та 2-а доріжки призначені для швидкісного бігу і використовуються під час змагань професійних спортсменів.
✅На стадіоні потрібно бігати проти годинникової стрілки.
✅ Не стійте на доріжці. Трек – місце все-таки небезпечне. Тому готуйтеся до тренування ретельно: зав’язуйте шнурки і налаштовуйте гаджети обабіч доріжки.
✅ Обганяйте справа. За правилами обганяти інших бігунів потрібно справа, якщо ви бігаєте проти годинникової стрілки (і зліва – якщо всі біжать за годинниковою).
‼ Дотримання цих основних правил важливо для безпеки всіх на стадіоні!
👟Під час тренувань бажано взувати змінне взуття.
ℹ Адміністрація стадіону «Авангард» нагадує: бігові доріжки не призначені для катання на велосипедах, роликах, скейт-бордах, самокатах тощо. Заборонені також прогулянки з дитячими візочками, оскільки будь-які колеса псують покриття бігової доріжки, яке складається з гумової крихти та призначене лише для занять з бігу та тренувань у спеціальному спортивному взутті.
ℹ Шановні відвідувачі стадіону «Авангард»!
Якщо під час тренувань ви почули сигнал ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ 📢 терміново покиньте територію стадіону і пройдіть у найближче укриття.
Бережіть себе! Разом переможемо! 🇺🇦