Ужгородський військкомат планове завдання весняного призову на строкову військову службу перевиконав на третину

Опубліковано: Липень 29, 2020

Про це повідомив військовий комісар Ужгородського ОМВК підполковник Ігор Тищук сьогодні на селекторній нараді онлайн під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря Шинкарюка.

В Ужгородській міськраді у селекторній нараді взяли участь начальниця відділу оборонної та мобілізаційної роботи Ірина Зима, начальник управління охорони здоров’я Василь Решетар, начальниця відділу кадрів управління освіти Наталія Семаль, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Ужгородського ОМВК майор Олег Гаврик.

Як зазначалося, на військову службу відправили 91 особу, це – 135% від планового завдання. Зокрема, з Ужгорода призвали 52 юнаків, із Ужгородського району 32-х, із Чопі – 7 осіб. Повідомляли призовників через вручення розпоряджень головам органів місцевого самоврядування і керівникам підприємств, установ та організацій.  У повному обсязі провели медичний огляд і тестування на коронавірус призовників перед відправкою до військових частин, повністю забезпечили їх засобами індивідуального захисту.

Також поінформували, що планове завдання у комісаріатах Закарпатської області також виконали в повному обсязі. У слайдах презентації згадали про райони-лідери за кількістю призовників (Хустський район - 145%, Ужгородський район - 135%, Міжгірський район - 133%, Мукачівський район - 113%, Виноградівський район - 111%, Свалявський район - 104%); навели дані щодо рівня неявки у призовній кампанії.

Підбили і проміжкові підсумки роботи районних призовних комісій, відзначили необхідність систематизації набутого досвіду проведення призову в умовах карантину, визначили завдання на наступний, осінній, призов.