Ужгородський водоканал повідомляє про перехід на тимчасовий закритий режим роботи

Опубліковано: Лютий 02, 2022

Оскільки на лікарняному зараз багато працівників підприємства, із метою попередження розповсюдження захворювання на COVID-19 та відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України підприємство КП «Водоканал м. Ужгорода» переходить на тимчасовий закритий режим роботи з абонентами та відвідувачами.
Підприємство рекомендує віддавати перевагу автоматичним засобам передачі показників:
Електронній абонентській книжці – my.voda.uz.ua;
Viber-bot – ”Водоканал м.Ужгород”;
Telegram-bot – ”Водоканал м.Ужгород”;
Viber/SMS-інформуванням на номер 095-307-71-25;
Електронною поштою: info.uz.voda@gmail.com.
Передати показники у робочий час можна також, зателефонувавши за єдиним номером колцентру 0-800-400-130 (з понеділка по п’ятницю – 8:00–12:00 та 13:00 – 17:00).
У разі крайньої необхідності особистої присутності прийом громадян здійснюватиметься за наявності сертифікату про вакцинацію та/або негативного ПЛР-тесту, а також засобів особистого захисту.