Ужгородських медиків вітали напередодні професійного свята: уже вдруге країна відзначає День медичного працівника 27 липня

Опубліковано: Липень 26, 2024

Лікарі та лікарки, медсестри, медбрати, акушерки, фельдшери, лаборанти… Вони завжди готові прийти на допомогу, вони наче янголи-охоронці. Щодня перед ними виникають різні виклики, а з часу повномасштабного вторгнення їх побільшало в рази, але наші медики гідно продовжують нести свою надважливу місію.

Міський голова Богдан Андріїв разом із начальником управління охорони здоровʼя та цивільного захисту населення міськради Ярославом Глаголою особисто відзначили працівників Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні, до якої входять лікарня з невідкладних станів та екстреної медичної допомоги (до реорганізації – центральна міська клінічна лікарня на вул.Олександра Грибоєдова, 20), лікарня планового лікування (до реорганізації – міська багатопрофільна клінічна лікарня на вул.Минайській, 71), перинатальний центр (до реорганізації – міський пологовий будинок), дитячої лікарні. А також працівників міського центру первинної медико-санітарної допомоги та працівників приватних медзакладів.

Працівників кластерного медичного закладу також привітав, побажав подальших успіхів і керівник Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні Олег Голуб.

«Ми вдячні Вам за те, що піклуєтеся про здоровʼя мешканців міста, а також усіх українців, які знайшли прихисток в Ужгороді. Й, звісно, окреме спасибі за наших захисників», – такі слова подяки висловив міський голова від усієї Ужгородської громади.

Дякуємо вам, медики!