Ужгородських спортсменів нагородили перед початком сесії міської ради

Опубліковано: Червень 08, 2023

Ужгородських спортсменів нагородили перед початком сесії міської ради
Ужгородських спортсменів – переможців та призерів всеукраїнських змагань нагородили сьогодні перед початком сесії міської ради.
Міський голова Богдан Андріїв привітав спортсменів та їхніх тренерів із високими досягненнями, побажав нових успіхів та перемог і вручив грамоти Ужгородської міської ради:
– переможцям Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2010 років народження – команді міста Ужгорода у сезоні 2022-2023 рр. Артему Дьордяю, Артему Вудмасці, Дмитру Дмитрашку, Станіславу Чихману, Андрію Боднару, Станіславу Василіву, Станіславу Готяшу, Паваю Олександру, Андрію Кудрику, Валентину Сивоусу та їхнім тренерам Олександру Зубковському, Василю Товтину та Антону Іванині.
– срібним призерам Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2009 р.н. команду міста Ужгород у сезоні 2022-2023 рр. Назару Шершуну, Максиму Рошку, Владиславу Майору, Максиму Бобровнику, Юрію Куцкіру, Артему Плакошу та Ярославу Заплатинському.
– срібним призерам чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2009 р.н. та молодших (м. Львів, 18-21 травня 2023 року) Івану Комчадалову, Артему Горобцю, Олегу Венгеру, Віктору Шпіню, Артему Носі, Арсену Карбованцю, Андрію Пишняку, Марії Пишняк, Андрію Дорошу, Олександру Какуріну, Владиславу Брянику, Івану Полажинцю, Юрію Мацку, Володимиру Івачевському, Максиму Кошману, тренерам Василю Фоменку та Володимиру Гавриленку.