Ужгородським школам та дитсадкам лісівники передали дві сотні годівничок

Опубліковано: Грудень 10, 2020

Ужгородським школам та дитсадкам лісівники передали дві сотні годівничок
Цими днями проходить всеукраїнська акція «Нагодуй птахів узимку», ініційована Державним агентством лісових ресурсів України. Дві сотні годівничок лісівники передали і в школи та садочки Ужгорода. Зокрема, сьогодні на території Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6 імені В.Гренджі-Донського прикріпили на дерева та кущі 20 годівничок.
У заході взяли участь міський голова Богдан Андріїв, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віталій Цвігун, перший заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур, начальниця управління освіти міської ради Наталія Мухомедьянова, вчителі та учні.
Богдан Євстафійович подякував лісівникам, що вже не вперше проводять таку акцію в навчальних закладах міста, діти вчаться дбати про птахів, робити добрі справи та піклуватися про природу.
Діти наповнили годівнички зерном, аби птахи не залишилися без їжі.