Ужгороду – 1128 років

Опубліковано: Вересень 11, 2021

Ужгороду – 1128 років
"Із наближенням золотої осені всіх нас знову єднає День народження Ужгорода – щоб нагадати, як ми любимо наше місто, гордимося ним, щоб згадати тих, хто творив його історію, примножував традиції, розбудовує, працює заради його майбутнього. Історія Ужгорода дуже поважна, він належить до найдавніших міст не тільки України, а й Європи і нині вже 1128-ий рік з часу першої писемної згадки про нього. І впродовж усієї історії наше місто залишається молодим і світлим, затишним і колоритним, багатоконфесійним. Дякую за ті духовні цінності, які має в серці кожен ужгородець, за всі добрі справи, наміри, спрямовані на розвиток громади. Бажаю, щоб кожен мешканець або гість нашого міста був щасливим, любимим і успішним, почувався в Ужгороді комфортно, у безпеці і благополуччі. І нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася в Ужгороді і наповнює серце світлим теплом і добром. Давайте будемо дружні і єдині, щоб наші старання, прагнення, сили і надії допомагали Ужгороду залишатися найкращим, найгарнішим. Миру і Божого благословення!", - йдеться під відеопривітанням на ютуб-каналі міського голови Богдана Андріїва.