В ужгороді діють п’ять громадських формувань з охорони громадського порядку

Опубліковано: Березень 20, 2013

В ужгороді діють п’ять громадських формувань з охорони громадського порядку

На сьогоднішньому засіданні виконкому заслухали інформацію Вячеслава Григорьєва заступник начальника Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатський області про участь громадських формувань в охороні громадського порядку на території міста. В Ужгороді створено 5 громадських формування з охорони громадського порядку, це „Студентський загін сприяння міліції”, „СИЛА І ЧЕСТЬ”, „СЕНК-ЗАХИСТ”, „ЛЕГІОН” та “Стражі порядку Ужгорода”, ці формування загалом нараховують 71 особу, які співпрацюють з Ужгородським МВ УМВС України в Закарпатській області та постійно задіюються в охороні громадського порядку під час культурно-масових заходів та патрулюванні вулиць разом із працівниками ППС.
Також Вячеславом Григорьєвим було зазначено, що за весь період роботи цих формувань факту використання зброї не було.