В Ужгороді міняють сміттєві контейнери на нові – шумопоглинаючі

Опубліковано: Квітень 28, 2016

В Ужгороді міняють сміттєві контейнери на нові – шумопоглинаючі

Сьогодні із центру міста в Ужгороді на контейнерних майданчиках почали замінювати сміттєві баки на нові, більш сучасні, безпечні в експлуатації.
Як розповіла директор ТОВ «АВЕ-Ужгород» Наталія Якубик, для зручності контейнер оснащений додатковою кришкою, при цьому велика кришка постійно закрита. Кришка фіксується у трьох положеннях, підтримується пружинами. Для викидання сміття відкривається тільки маленька кришка, що не дозволяє сміттю розлітатися довкола і не допускає потрапляння дощу у контейнер. Крім того, маленька кришка додатково оснащена гумовими ущільнювачами, які, відповідно до нормативів ЄС, забезпечують поглинання шуму, отже тепер, коли вранці біля будинків працівники фірми будуть забирати сміття, буде значно тихіше.
“АВЕ-Ужгород” перші нові пластикові контейнери встановило на вулиці Героїв Небесної Сотні (навпроти “Укртелекому”) і біля площі Пушкіна.

Сьогодні міський голова також зустрівся з представниками німецької фірми SULO, яка постачає обладнання для “АВЕ-Ужгород”.