В Ужгороді підвели підсумки реалізації проектів спільно з ЄС ПРООН в ОСББ

Опубліковано: Травень 25, 2016

В Ужгороді підвели підсумки реалізації проектів спільно з ЄС ПРООН в ОСББ

Засідання круглого столу зі сталого розвитку, досягнень ОСББ в 2015 році у рамках реалізації ініціатив спільно з Проектом «МРГ-ІІІ» та Координаційної ради Проекту пройшло в міській раді Ужгорода.

Головуючий на зібранні заступник міського голови Олександр Габор підвів підсумки реалізації проектів у 2015 році та вручив сертифікати про завершення дев’яти мікропроектів:
– капітальний ремонт фасаду, пр.Свободи, 2 (ОСББ “Газда-2015”);
– капітальний ремонт фасаду, пл.Пушкіна, 3 (ОСББ “Власний дім-Уж”);
– капітальний ремонт по утепленню фасаду, вул.Мондока, 34 (ОСББ “СВОЖЕК)
– капітальний ремонт по заміні вікон та дверей в місцях загального користування, вул. Можайського, 7 (ОСББ “Більшовик»);
– капітальний ремонт внутрішніх мереж освітлення, обладнання та заміна вікон та дверей в місцях загального користування, вул.Висока, 10 (ОСББ “Дружба»);
– капітальний ремонт внутрішніх мереж освітлення, обладнання та заміна вікон та дверей в місцях загального користування, вул. Заньковецької, 9 (ОСББ “Єдині»);
– капітальний ремонт внутрішніх мереж освітлення, обладнання та заміна вікон та дверей в місцях загального користування, вул.Лермонтова, 7а (ОСББ “Лермонтова 7а”);
– капітальний ремонт водопровідних мереж будинку, вул. Гарайди, 1 (ОСББ “Гарайди 1”);
– капітальний ремонт покрівлі житлового будинку, вул. Декабристів, 43 (ОСББ «Декабристів 43»).

Обласний координатор проекту Марія Йовбак повідомила про впровадження мікропроектів ОСББ та ГО в Ужгороді та Хусті. Муніципальний координатор Проекту Марина Куберка – про впровадження заходів сталого енергетичного розвитку в Ужгороді.

Заступник міського голови Олександр Габор зазначив, що Проект загалом на сьогодні виділяє 45 тисяч доларів, а міською радою прийнято рішення на перші три проекти спрямувати суми, еквівалентні 7 тисячам доларів, на інші чотири проекти буде виділено по 6 тисяч доларів, більше коштів буде згодом додано міською владою. Всі заявлені проекти стосуються капітального ремонту покрівель багатоповерхівок.

На круглому столі заслухали також ситуацію з впровадження проектів ГО «ЛІДЕР-УЖГОРОД» Ужгородської загальноосвітньої школи №20. Там підготували мікропроектну пропозицію про капітальний ремонт спортзалу. Ішлося також про ГО «Рука допомоги» зі школи №14, де розроблено проект реконструкції електромережі. Роботи щодо цих проектів проводяться, авансові платежі виконавцям робіт проведені.

За результатами “круглого столу” прийняли підсумкову резолюцію.