В Ужгороді відзначили День Гідності та Свободи

Листопад 21, 2018

В Ужгороді відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. В Ужгороді відбулися пам’ятні заходи до п’ятої річниці Революції Гідності, вшанування Небесної Сотні та громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції.
На площі Народній біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України запалили свічки та лампадки. Хвилиною мовчання віддали честь героям, котрі поклали життя за майбутнє України.
Участь в урочистостях взяли голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова облради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керівники обласних та міських управлінь і служб, громадськість, представники ЗМІ, священнослужителі тощо.
Традиційно пролунала «Пливе кача». Виконала трагічну пісню-символ солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Василина Голянич.
Крім того, всередині обласної адміністрації триває фотовиставка світлин ужгородського Євромайдану. Сьогодні ввечері запалити свічки пам’яті ужгородці зможуть і біля будівлі Закарпатської ОДА та облради.