В Ужгороді вшанували тих, на чиїх долях позначилася Чорнобильська трагедія

Опубліковано: Квітень 26, 2016

В Ужгороді вшанували тих, на чиїх долях позначилася Чорнобильська трагедія

Мітинг-реквієм на вшанування 30-річниці Чорнобильської трагедії відбувся сьогодні в Ужгороді біля пам’ятника закарпатським ліквідаторам аварії на атомній електростанції.

Керівники Закарпаття – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, очільники правоохоронних і контролюючих структур, голови районів, представники дипломатичних установ, громадських організацій та мешканці обласного центру поклали квіти і схилили голови в пам’ять про жертв найбільшої техногенної катастрофи.

Лише в Ужгороді зараз проживають 759 осіб, на житті яких позначилися наслідки вибуху на АЕС. Із них – 394 ліквідатори аварії, 156 осіб, які переселені із чорнобильської зони, 42 вдови, 167 дітей, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи.