В Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 вручали подарунки від «Таємного Санти»

Опубліковано: Грудень 27, 2018

Сьогодні в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 із поглибленим вивченням англійської мови за доброю традицією напередодні різдвяно-новорічних свят відбулося вручення подарунків від «Таємного Санти».

П’ятий рік поспіль за ініціативи учнівського самоврядування класи обмінюються подарунками. Як – визначають попереднім таємним жеребкуванням.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, завітавши на свято до школи, привітав із прийдешніми Новим роком та Різдвом і передав проектор та мультимедійну дошку, які закупило управління освіти на виконання сесійних рішень депутатів міськради.

Директор школи Світлана Фесенко подякувала за подарунок і відзначила, що такий мультимедійний комплекс є необхідним для сучасногоу освітнього процесу.

Подарунки – власноруч зроблену учнями скарбничку та значок школи – подарували й Ужгородському міському голові. Педагоги й учні побажали міській владі побільше нових ідей для розвитку Ужгорода та можливостей для їх втілення.