В Ужгороді через негоду впали 7 дерев, одне на машину

Опубліковано: Серпень 01, 2021

В Ужгороді через негоду впали 7 дерев, одне на машину

7 дерев, за попередньою інформацією, впали сьогодні в Ужгороді через негоду. 2 дерева на вулиці Лісній, 1 дерево на вулиці Собранецькій біля аеропорту, 1 – на вулиці Руській, 1 на вулиці Капушанській на в'їзді у місто, 2 біля парку Підзамковий.

На вулиці Собранецькій дерево впало на машину, що якраз проїжджала. Через те, що розбилося скло, водій отримав множинні забійно-рвані рани правої кисті. На місці працювали рятувальники. В Ужгородській центральній міській клінічній лікарні чоловіку надали необхідну медичну допомогу, його відпустили на амбулаторне лікування.

Під час грози також було знеструмлено водозабір Минай, ремонтна бригада водоканалу відновила водопостачання та роботу водозабору.

Над ліквідацією наслідків негоди працюють працівники ДСНС, комунальні служби, обслуговуючі організації.

Ужгородська міська рада висловлює вдячність рятувальникам за оперативне реагування, надання допомогу постраждалому та вивільнення проїжджої частини від дерев, що впали.