Опубліковано: Вересень 03, 2024

В Ужгороді сьогодні попрощалися із 52-річним захисником – майором, командиром стрілецького взводу Мирославом Яремчуком.

На набережній Незалежності відбувся чин похорону, на який прийшли ужгородці, рідні та близькі військового, міський голова Богдан Андріїв, військові, побратими, містяни.

Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.

Священники відслужили заупокійну літургію, після чого жалобна хода вирушила до Пагорба Слави.
Тут Мирослава Яремчука поховали із усіма військовими почестями.

Вічна пам'ять і шана!