В Ужгороді – другий фестивальний день «Закарпатського Божоле»

Опубліковано: Грудень 18, 2021

Традиційну продукцію – вина, мед, сири, ковбаси тощо – представляють понад три десятки місцевих виробників. Також на фестивалі можна скуштувати традиційні закарпатські страви.
Організатори – Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття, яку очолює Олександр Ковач – підготували для відвідувачів і насичену концертну програму. На сцені фестивалю виступають творчі колективи міста, а хедлайнери нинішнього дня – гурти «Рокаш» та «Анця».
Завтра, у третій день «Закарпатського Божоле», о 13:00 розпочнеться концерт до Дня Святого Миколая, а о 17:00 — концерт за участю гурту «Чаламада».
Нагадуємо, також сьогодні о 18:00 на площі Шандора Петефі засвічуватимуть вогні на головній ялинці міста. Запрошуємо!