В Ужгороді – фестиваль рожевого вина «Sakura Wine»

Квітень 13, 2019

В Ужгороді – фестиваль рожевого вина  «Sakura Wine»

Сьогодні в Ужгороді почався фестиваль рожевого вина – «Sakura Wine», який уже третій рік поспіль збирає не лише краян, а й гостей з усієї України та сусідніх європейських держав.

У підвалах історико-культурного центру "Совине гніздо" і на території поруч – велелюдно, адже потік туристів, які приїхали відпочити у нашому квітуючому зараз місті, відвідати заходи "Сакура Фест", цими днями значно збільшився.

За словами організаторів, зокрема Ольги Тоічкіної, на «Sakura Wine» цьогоріч зібралися півсотні виробників. Скуштувати і придбати у підвалах «Совиного гнізда» можна не тільки вино, а й сири, ковбаси, солодощі та сувеніри. Відвідувачам пропонують посмакувати домашніми стравами закарпатської та угорської кухонь.
Діє тут і майданчик для дітей, зробити пам'ятну світлину можна біля «сакурової» фотозони на другому поверсі історико-культурного центру, де триває також мистецька виставка.

Побували на фестивалі вина й міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, а також гості, які перед тим долучилися до відкриття реконструйованого стадіону «Авангард»: державний секретар Міністерства спорту України Олег Немчінов, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк. Також у відкритті фестивалю взяли участь народний депутат України Роберт Горват, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв.

Уже сьогодні ввечері, о 20.00, на другому поверсі «Совиного гнізда» стартує показ фільмів. Музичний супровід фестивалю забезпечують сім діджеїв з Ужгорода та Києва.

«Sakura Wine» запрошує і завтра – в неділю, 14 квітня.