В Ужгороді готові всіляко сприяти бізнесу з територій, де через війну зараз складно працювати

Опубліковано: Березень 28, 2022

Міська рада продовжує допомагати переміщенню бізнесу із постраждалих від війни територій в Ужгород
Через «Лінію підтримки підприємництва» в Ужгородській міській раді надходять запити з інших регіонів від фірм та підприємців, які не можуть продовжувати нормально працювати через бойові дії, або тих, що на тимчасово непідконтрольній території. Протягом місяця вже надійшли десятки запитів від власників бізнесу, котрі планують евакуацію свого виробництва в Ужгород – представників сфер ІТ, послуг, логістичних компаній, текстильної промисловості, складські та ритейлові напрями діяльності.
Як інформує управління економічного розвитку міста, в Ужгороді формується інформація про доступні площі комерційного та промислового призначення, земельні ділянки для пропозицій бізнесу, готового до переміщення в наше місто.
Підприємцям, які зазнали втрат на територіях бойових дій і хочуть перенести свою діяльність в Ужгород, потрібно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/UkgqAkRLy9udjnVT7
+38(098)522 84 96
+38(0312)42 80 31/183 (185)
Електрона пошта torg_uep@rada-uzhgorod.gov.ua