В Ужгороді – громадські обговорення містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку

Опубліковано: Жовтень 11, 2022

Із 10 жовтня до 10 листопада, відповідно до розпорядження міського голови, відбудуться  громадські обговорення містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку:

-        детального плану території, обмеженої вулицями Загорською, Закарпатською, Собранецькою та площею Віталія Постолакі;

-        внесення змін в детальний план території, обмеженої вулицями Марка Черемшини, Мистецькою, Василя Стефаника, Степанівською та об’їзною дорогою;

-        внесення змін у детальний план території, обмеженої вулицями Лісною, Собранецькою, Об’їзною дорогою та територією лісів.

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу:  м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, управління містобудування та архітектури, тел.: 61-71-03 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.