В Ужгороді і цими вихідними перекриють центральні вулиці міста – для кращого доступу до локацій із сакурами

Опубліковано: Квітень 28, 2023

До уваги ужгородців та гостей міста, водіїв авто,  пасажирів громадського транспорту!

29 та 30 квітня в Ужгороді знову буде перекрито рух транспорту вулицями Олександра Довженка та Івана Крилова – для кращого доступу до локацій із сакурами (схема перекриття – на фото).

Курсування автобусів  за міськими маршрутами №№ 7, 7Д, 9, 14, 20 буде здійснюватися через вулиці Митну та Собранецьку.

Наполегливо просимо берегти красу навколо, дбайливо ставитися до квітучих дерев, не пригинати та не ламати гілки!