В Ужгороді моніторили суб’єктів господарювання у будівельної галузі на офіційність працевлаштування

Опубліковано: Березень 13, 2020

Працівники відділу контролю за додержанням законодавства про працю Ужгородської міської ради продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу про необхідність оформлення трудових відносин. Цього разу моніторили суб’єктів господарювання у будівельної галузі.

Спільно з представниками управління Держпраці в Закарпатській області вчора інспектори відвідали будівельні майданчики міста. На будмайданчиках на вул. Університетській та Фріца Гленца проінформували працівників та роботодавців про порядок оформлення трудових відносин, розповіли про переваги офіційного працевлаштування, ризики нелегальної праці та відповідальність, передбачену за порушення законодавства про працю.

Відділ контролю за додержанням законодавства про працю Ужгородської міської ради нагадує, що інформаційна кампанія триватиме до 20 березня. Під час першого етапу кампанії жодні заходи впливу до суб’єктів господарювання не застосовуються. У квітні ж розпочнеться наступний етап – інспекційні відвідування.