В Ужгороді нагородили переможців фінального етапу 61-ї Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Опубліковано: Березень 22, 2024

Цьогоріч за першість та можливість представити Україну на міжнародному рівні змагалися близько 160 учасників – школярі 9–11-х класів із 23 областей України та Києва. Серед них – і семеро закарпатців.

Олімпіада тривала протягом тижня на базі Ужгородського наукового ліцею. Оцінювало роботи учасників кваліфіковане журі на чолі з професором, доктором фізико-математичних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка Богданом Рубльовим.

За підсумками олімпіади перші місця вибороли 11 учасників, другі – 25 та треті – 42. Призерами також стали двоє школярів Ужгородського наукового ліцею – Аліна Міца (диплом ІІ ступеня) і Сергій Король (диплом ІІІ ступеня).

Переможці продовжать підготовку та згодом пройдуть додатковий відбір для участі в Міжнародній олімпіаді з математики у Великобританії.

Олімпіаду з математики організували Міністерство освіти і науки, Мала академія наук України за сприяння департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.