В Ужгороді нагородили переможців, призерів та учасників чемпіонату міста з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року

Опубліковано: Листопад 19, 2021

В Ужгороді нагородили переможців, призерів та учасників чемпіонату міста з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року

В урочистій церемонії взяли участь міський голова Богдан Андріїв, його заступник, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, голова Закарпатської Асоціації футболу Іван Дуран, Оноківський сільський голова Марія Коваль-Мазюта, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра, депутат Ужгородської міськради, в.о. директора стадіону «Авангард» Віктор Качур, заступники голови Асоціації Футболу Ужгорода Петро Милян та Максим Селменський, головний редактор програми «Час футболу», голова комітету ветеранського футболу, ЗМІ та міжнародних зв’язків Степан Селменський, інші поважні гості.
У цьогорічному чемпіонаті змагалися 7 команд: «Вопак», «Невицький замок» «Медея» (Оноківська ОТГ), «Радванка», «Еко», «Лідер» (Сторожниця) та «Будівельник». Команди грали у два кола кожний з кожним, ігри проводили на стадіонах «Авангард» та «Автомобіліст».
Найсильнішими виявилися футболісти «Медеї» – команда посіла 1 місце, срібло у спортсменів «Еко», на третьому місці – «Будівельник», їх нагородили медалями. Переможцям міський голова Богдан Андріїв вручив Кубок.
Пам'ятними статуетками відзначили кращих гравців команд – воротарів, захисників та півзахисників, нападників, кубками – кращих гравців турніру. Вручили й подяки меценатам, які підтримували команди, а також тим, хто допомагав в організації та проведенні турніру.