В  Ужгороді нагородили переможців Всеукраїнського дитячого футбольного турніру пам'яті Михайла Михалини

Опубліковано: Березень 26, 2023

Всеукраїнський дитячий турнір пам'яті Михайла Михалини – видатного футболіста та організатора футболу  – тривав цими вихідними в Ужгороді.

Перший закарпатець, удостоєний звання «Заслужений майстер спорту СРСР», капітан «Динамо», півзахисник із неповторним поєднанням швидкості, працездатності та техніки, тренер – це все про Михайла Михалину.

Михайло Михалович відіграв визначну роль у розвитку цілої плеяди закарпатських футболістів ‒ Василь Турянчик, Йосип Сабо, Іван Гаваші, Іван Диковець, Іштван Секеч, Янош Габовда, Степан Варга, Федір Медвідь, Степан Решко починали грати, робили перші кроки в дорослому футболі під його керівництвом. До кінця життя Михайло Михалина залишався відданим футболу.

Двадцять сьомий за ліком турнір зібрав 32 футбольні команди, а це близько 400 спортсменів  у вікових категоріях 2014, 2015 та 2016 років народження.

Команди «Локомотив» з Подільська (Одеська область), Ужгорода («СДЮСШОР», «ДЮСШ № 1», FC «FSG», ДЮФК «Олімп», «УСШ № 5», «ЗОШ № 12»), Мукачева («ДЮСШ», ФК «Мукачево»), Хуста («Нарцис», ФК «Хуст»), Міжгір’я (СК «Міжгір’я), Сваляви (ФК «Свалява»), Великого Березного (ФК «В. Березний»), Ужгородського району (ФК «Минай», «Zinedine», ОК ДЮСШ ФСТ «Україна») змагалися на штучних майданчиках ужгородських шкіл №№ 5, 8 та 12.

Сьогодні переможців, призерів та номінантів престижного турніру привітав заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода» Василь Гомонай.

А ними стали:

Вікова категорія 2014 р.н.:

1 місце – ФК «FSG» (Ужгород, «сині»)

2 місце – ФК «FSG» (Великий Березний)

3 місце – ФК «FSG» («білі»)

Кращий воротар – Арсен Ганько (Великий Березний)

Кращий захисник – Нікіта Ревта («білі»)

Кращий півзахисник – Тимур Микуляк («сині»)

Кращий нападник – Микола Корнутяк (Великий Березний)

Кращий бомбардир – Андрій Лацанич («сині»)

Кращий гравець – Костянтин Турецький («сині»)

Вікова категорія  2015 р.н.:

1 місце – ФК «Олімп»

2 місце – ФК «Свалява»

3 місце – ФК «Минай»

Кращий воротар – Артур Завидняк (ФК «Минай»)

Кращий захисник – Петро Кучінка (ФК «Свалява»)

Кращий півзахисник – Михайло Пловайко (ФК «Минай»)

Кращий нападник – Юліан Кокайко (ФК «Олімп»)

Кращий бомбардир – Артем Островка («ФК «Свалява»)

Кращий гравець – Богдан Залеський (ФК «Олімп»)

Вікова категорія 2016 р.н.:

1 місце – ФК «FSG»

2 місце – ДЮСШ Мукачево

3 місце – ФК «Свалява»

Кращий воротар – Василь Савка (ДЮСШ Мукачево)

Кращий захисник – Максим Фанта (ФК «FSG»)

Кращий півзахисник – Тадей Козик (ДЮСШ Мукачево)

Кращий нападник – Артем Поцко (ФК «Свалява»)

Кращий бомбардир – Даніель Фільо (ФК «Свалява»)

Кращий гравець – Ілля Габор (ФК «FSG»).