В Ужгороді нагородили випускників, які набрали по 200 балів на НМТ, та їхніх учителів

Опубліковано: Липень 02, 2023

Найвищий результат у 200 балів на національному мультипредметному тесті показали 22 випускники 9 закладів загальної середньої освіти Ужгорода. 18 – із одного предмета та 4 учні – із двох предметів.

Усіх заохотили фінансово: для випускників, які отримали 200 балів із одного предмета, винагорода склала 25 000 гривень, а хто отримав найвищий бал із двох предметів – 50 000 гривень.

По 10 00 гривень фінансового заохочення отримали і вчителі, які підготували 200-бальників.

Сертифікати на винагороди найкращим випускникам 2023 року та їхнім педагогам на загальноміському святі напередодні вручили міський голова Богдан Андріїв та начальниця управління освіти міської ради Наталія Баранюк.

Отож, цьогорічні «200-бальники» Ужгорода:

Богдан Зубака (склав 2 предмети на 200 балів), Олександра Свєженцева, Аліна Боднар, Катерина Гурчумелія (Класична гімназія);

Душан Оравський (склав 2 предмети на 200 балів), Олександра Гейда, Євгенія Жмуркович, Наталія Чаварга, Христина Бойко (Лінгвістична гімназія імені Тараса Шевченка);

Катерина Гаврилець (Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови);

Анна Токар та Анастасія Кирлик (Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

Анастасія Сакалош (склала 2 предмети на 200 балів), Віталіна Моленда та Ілья Бадіда  (Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов);

Андрій Шулла та Андрій Потапов (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського);

Дарʼя Дуран (Ужгородський ліцей № 8);

Марія Мільович (склала 2 предмети на 200 балів) та Марія Бабʼяк (Багатопрофільний ліцей «Інтелект» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11);

Тарас Білоус та Софія Сливка (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер»).

Вчителі, які підготували 200-бальників:

Класична гімназія:

- учителька української мови Вікторія Чобаня,

- учителька математики Ольга Олашин,

- учителька англійської мови Ірина Танчинець,

- учителька математики Йоланя Захарія,

- учитель історії України Федір Брецко.

Лінгвістична гімназія імені Тараса Шевченка:

- учитель української мови Дмитро Тодер,

- учителька української мови Людмила Мавроматі,

- учителька англійської мови Ганна Сабадош,

- учителька англійської мови Діана Грицак,

- учителька математики Марія Горзов.

Учителька англійської мови Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мов Ольга Цифра.

Учителька української мови Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Маріанна Калитич.

Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов:

- учителька англійської мови Лариса Носа,

- учителька англійської мови Тетяна Стегура,

- учителька української мови Наталія Вовканець.

Учителька математики Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського Олена Сорока.

Учителька математики Ужгородського ліцею № 8 Алла Кушнірова.

Багатопрофільного ліцею «Інтелект» – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11:

- учителька англійської мови Ірина Молнар,

- учителька української мови Мирослава Сірко,

- учителька математики Антоніна Казмірчук–Анчугіна.

Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер»:

- учителька англійської мови Олена Фролова,

- учителька української мови Оксана Тимчик.