В Ужгороді наносять дорожню розмітку

Опубліковано: Червень 30, 2021

В Ужгороді наносять дорожню розмітку
Горизонтальну дорожню розмітку продовжують наносити в Ужгороді, осьові лінії та пішохідні переходи роблять пластиком, методом холодного нанесення.
Напередодні працювали на вул. Марії Заньковецької між перехрестями з вул. Михайла Грушевського та пр.Свободи – зробили поздовжню осьову розмітку, інформує департамент міського господарства. Пішохідні переходи нанесли на вул.Собранецькій, 120; вул.Собранецькій, 114; вул.Собранецькій, 69 – перехресті з вул.Керченською; перехресті вул.Собранецької- Юрія Гойди, перехресті вул.Собранецької–Кошицької.
Роботи продовжать і в наступні дні, працюватимуть переважно вночі, тож прохання до водіїв, які проїжджатимуть вулицями, де наноситимуть розмітку, зменшувати швидкість, слідкувати за обмежувальними знаками, не пересікати осьову лінію одразу після нанесення пластику.