В Ужгороді – новорічний турнір шахістів

Опубліковано: Грудень 26, 2022

В Ужгороді – новорічний турнір шахістів

П'ять днів в Ужгороді триватимуть змагання шахістів новорічно-різдвяного турніру, який розпочався напередодні в ужгородському шахово-шашковому клубі спортивного комплексу «Юність» за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Як повідомив головний суддя змагань Василь Прокопишин, учасниками турніру стали понад 40 спортсменів віком від 4 до 80 років. Зокрема, долучились і пересленці, які тимчасово проживають на території спорткомплексу.

На відкриття святкового турніри завітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук. Почесні гості привітали учасників змагань із новорічно-різдвяними святами та вручили солодкі новорічні подарунки.