В Ужгороді організували свято для дітей військових, загиблих Захисників, а також дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Опубліковано: Червень 01, 2024

Ужгородський міський центр соціальних служб департаменту соцполітики спільно з КП «Під замком», ГО «Неємія», Службою у справах дітей Ужгородської міської ради, а також представниками сектору ювенальної превенції відділу превенції Ужгородського РУП, ГУНП в Закарпатській області разом із організували дозвілля для дітей із родин військовослужбовців, ветеранів, загиблих Захисників та Захисниць України, а також дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

ГО «Неємія» організувала аквагрим, майстер-клас із флористики та тимчасові тату. Діти мали можливість безкоштовно покататися на атракціонах, пригощалися солодкою ватою, а також відвідували інші локації Боздоського парку. Тут до Міжнародного дня захисту дітей працювали різноманітні атракції, дітей розважали аніматори, пізнавальні навчання проводили представники поліції, медичні працівники, рятувальники, діяв благодійний ярмарок.