В Ужгороді патрульні затримали крадіїв люків

Опубліковано: Лютий 01, 2022

В Ужгороді патрульні затримали крадіїв люків

В Ужгороді патрульні поліцейські затримали крадіїв люків. Подія сталася цієї ночі, 1 лютого. Близько 01:15 на вулиці Шумній зупинили автівку під керуванням мешканця Перечинщини, разом із ним в авто був ужгородець, що перебував в орієнтуванні як імовірно причетний до крадіжки люків  на вулиці Олександра Бородіна в обласному центрі. Під час огляду багажника автомобіля правоохоронці виявили 3 люки. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Ужгородського РУП, оскільки в діях ужгородця вбачаються ознаки злочину, передбачені ст. 185 Кримінального кодексу України.

Ужгородська міська рада  висловлює вдячність працівникам Управління патрульної поліції в Закарпатській області та слідчої оперативної групи  Ужгородського районного управління Головного управління поліції у Закарпатській області за швидке та професійне реагування, припинення злочину і збереження майна міської територіальної громади.