В Ужгороді підбили підсумки футбольного сезону міста-2020

Опубліковано: Грудень 29, 2020

В Ужгороді підбили підсумки футбольного сезону міста-2020
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв напередодні на урочистостях у ляльковому театрі «Бавка» привітав футбольну спільноту міста й області, подякував командам за перемоги і побажав ще більше нових досягнень у наступному, 2021, році. Із вітальними словами виступили і заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, перший заступник голови ОДА Олег Коцюба, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран.
Командам-переможцям у чемпіонаті Ужгорода вручили дипломи: за 3 місце – ФК «Радванка», 2 місце – ФК «ЕКО», 1 місце – ФК «КАБ».
Грамоти Ужгородської міської ради та грошові винагороди вручили ветеранам футболу Ужгорода: Томашу Пфайферу, Олександру Філіпу, Миколі Русину, Михайлу Митровському, Івану Диковцю, Йосипу Бордашу, Андрію Гаваші, Арпаду Шандору, Василю Мужаку тощо.
Оргкомітет визначив кращих футболістів чемпіонату міста сезону 2020:
- кращий воротар – голкіпер ФК «Радванка» Юрій Славік;
- захисник – гравець ФК КАБ Богдан Зуб;
- півзахисник – гравець ФК ЕКО Іван Бандурович;
- нападник – гравець ФК Радванка Олександр Грицькевич;
- кращий бомбардир – гравець ФК КАБ Руслан Соскида (його нагородили також його знаком АФУ).
Заступник голови АФУ Максим Селменський вручив подяки Асоціації за вагомий внесок у розбудову футболу міста:
- Ужгородському міському голові Богдану Андріїву;
- голові Закарпатської асоціації футболу Івану Дурану;
- голові комітету арбітрів Ужгорода Михайлу Митровському;
- голові комітету з проведення змагань АФУ Петру Миляну;
- кращому молодому арбітру міста Ростиславу Молнару;
- керівнику програми “Час футболу” Степану Селменському;
- лікарю чемпіонату Володимиру Червіняку;
- відеооператору Андрію Добошу;
- фотокореспондентці та ведучій сайту Асоціації Анастасії Пензовій.
Вшанували хвилиною мовчання загиблого кращого футболіста сезону 2020 ФК «Еко», капітана команди «Бужора» Мирослава Мудру.