В Ужгороді підписали меморандум про співпрацю між міською радою та українсько-словацькою бізнес-агенцією

Опубліковано: Січень 27, 2023

В Ужгороді підписали меморандум про співпрацю між міською радою та українсько-словацькою бізнес-агенцією

Меморандум про співпрацю між Ужгородською міською радою та українсько-словацькою бізнес-агенцією (USBA) підписали сьогодні міський голова Богдан Андріїв та співзасновники USBA Альона Куротова і Марьян Нерадни. Метою меморандуму, зокрема, є співпраця у проведенні спільних заходів, спрямованих на організацію та надання допомоги українському бізнесу на території Словаччини, забезпечення співпраці українських та словацьких суб'єктів господарювання, створення словацько-української бізнес-спільноти тощо. На підписанні документа був присутній і радник Прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань України Растіслав Їлек.

Відповідно до документу, діяльність Ужгородської міської ради поширюється на територію міської територіальної громади, а діяльність USBA – на територію Словацької Республіки.

Із-поміж іншого, йдеться про пошук у Словаччині бізнес-партнерів для представників українського бізнесу, сприяння встановленню та розвитку контактів між суб'єктами господарювання України і Словаччини, пошук у Словаччині ринків збуту для представників українського бізнесу, сприяння підписанню торговельних контрактів, надання комплексу послуг українським експортерам в Словаччині, проведення для представників українського бізнесу в Словаччині консультацій з юридичних, фінансових, адміністративних та інших питань, опрацювання питань щодо можливості залучення фінансових ресурсів з європейських фондів та фондів з відновлення України для допомоги українському бізнесу в Словаччині.