В Ужгороді почали капремонт ще однієї внутрішньоквартальної території – на Капушанській,177

Опубліковано: Липень 30, 2020

"Оновлюємо ще одну внутрішньоквартальну територію – сьогодні розпочали капітальний ремонт двору на вулиці Капушанській, 177", – про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Він, зокрема, зазначив: "Тут облаштують тротуар та пішохідні доріжки – вимостять їх плиткою, зроблять стоки до дощоприймальних колодязів. Зроблять також зручними переходи для людей з інвалідністю та мам із дитячими візочками. Після завершення основних робіт приведуть до ладу зелені зони, встановлять лавиці та урни для сміття".