В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником України Ярославом Поповичем

Опубліковано: Квітень 28, 2023

В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником України Ярославом Поповичем

В Ужгороді сьогодні прощалися із загиблим захисником – 36-річним Ярославом Поповичем.
Життєрадісний, світлий, із чистим серцем, надійний друг і душа колективу, освічена, сильна і справедлива людина, щирий, доброзичливий і завжди усміхнений – таким Ярослав назавжди залишиться у серцях і спогадах усіх, хто його знав.
Ярослав Михайлович Попович народився 6 жовтня 1986 року у Міжгір’ї у родині медиків, які привили йому любов і повагу до людей та рідного краю, на захист якого він став у перші дні війни.
Закінчив інженерний факультет Ужгородського національного університету, після чого працював в обласному центрі Закарпаття на фірмі «Земля».
Обороняючи Україну від російського агресора, Ярослав 24 квітня 2023 року загинув на запорізькому напрямку. У нього залишилися батьки, брат.
Сьогодні із Героєм прощалися на площі Народній в Ужгороді. Віддати шану воїну прийшли рідні, друзі та колеги, однокурсники, міський голова Богдан Андріїв, голова Міжгірської територіальної громади Василь Щур, заступник начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, військові, містяни.
Поховають Ярослава Поповича завтра, 29 квітня, у рідному Міжгір’ї.
Вічна пам'ять і шана Герою!