В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником Юрієм Левченком

Опубліковано: Грудень 29, 2022

В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником Юрієм Левченком
Жорстока війна забрала життя ще одного захисника – сьогодні в Ужгороді попрощалися із молодшим сержантом Юрієм Левченком, який боронив українську землю від російських окупантів. Завтра, 30 грудня, йому б мало виповнитися 33 роки.
Юрій Іванович Левченко народився 30 грудня 1989 року. Служив командиром господарчого відділення взводу забезпечення 2-го дивізіону військової частини А 1108. Загинув 19 грудня біля Краматорська на Донеччині.
На набережну Незалежності, де відбувся чин похорону, попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, міський голова Богдан Андріїв, духовенство та мешканці громади. Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.
Жалобна хода пройшла до Пагорба Слави – тут ужгородця поховали із військовими почестями.
У Юрія Левченка залишилися мама, бабуся та сестра.
Вічна та світла пам’ять воїну!