В Ужгороді представлять "Зовсім не страшну книгу про життя, смерть та все, що поміж ними"

Опубліковано: Червень 24, 2020

В Ужгороді представлять

Видання "Зовсім не страшна книга про життя, смерть та все, що поміж ними" представлять завтра, 25 червня, об 11 год. у великому (сесійному) залі Ужгородської міської ради.

Це книга про життя після поганих новин із лікарні – про невиліковні або пожиттєві діагнози, коли хворому та його близьким потрібна підтримка. Про те, як жити з цим – до останньої миті гідно, без страждань та в любові.

Факти про книгу:

▪300+ сторінок практичних порад лікарів, психологів та членів сімей;

▪60 не вигаданих історій тих, у кого все вже позаду;

▪140 волонтерів та авторів;

▪700 інвесторів;

▪1000 копій благодійного тиражу.

Видання буде дуже корисним як для пацієнтів та їхніх родин, так і для лікарів та медичних працівників, яким дуже часто доводиться повідомляти погані новини.

Авторка – Анастасія Леухіна, координована нею кампанія #пуститевреанимацию, яка зробила вільним доступ відвідувачів до відділень інтенсивної терапії по всій країні, отримала нагороду від Європейського комунікаційного саміту як найкраща комунікаційна команда в неприбутковому секторі у 2017 році. Анастасія — викладачка Київської школи економіки, засновниця ГО "Горизонталі" та проекту Освітній експеримент.

Вона пережила 4 випадки смерті у своїй сім’ї, а її мати останні 15 років потребує паліативної допомоги. Анастасія зібрала досвід, корисні поради та знання, щоб дати пацієнтам і їхнім сім’ям інструменти, необхідні для виживання в умовах екстремальних стресових ситуацій, коли рідна людина невиліковно хвора або помирає.

Пані Анастасія передає ужгородській мобільній бригаді паліативної допомоги та центру первинної медико-санітарної допомоги  20 примірників ивдання.

У “Зовсім не страшній книзі” розкриті зокрема такі питання:

▪Лікуватись до останнього чи просто жити?

▪Бути в моменті тут і зараз

▪Як пережити погані новини?

▪Залишатися вдома чи в лікарні?

▪Як організувати догляд за паліативним хворим вдома?

▪Біль та знеболення

▪Догляд, вигорання та команда підтримки

▪Якщо “це” станеться вдома, куди бігти і що робити?

▪Де і хто може надавати паліативну допомогу?

Уривок книги можна подивитись тут -https://bit.ly/2Y2NO5e

▪Замовити книги собі чи оплатити благоідйні примірники  можна тут http://non-scary.org/

На презентації книги в Ужгороді про її важливість розкажуть:

Авторка Анастасія Леухіна

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв

Директор Ужгородського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козак.