В Ужгороді продовжують перевіряти, як дотримуються умов самоізоляції містяни, що повернулися з-за кордону

Опубліковано: Квітень 02, 2020

Продовжують в Ужгороді роботу і мобільні групи, які перевіряють, чи дотримуються містяни, що повернулися з-за кордону, умов самоізоляції. Наразі таких в обласному центрі загалом близько шести сотень, із них 31 перетнули кордон сьогодні.

Як ми вже інформували, ужгородський міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням вірусної інфекції COVSD-19, для дієвого контролю за дотриманням умов самоізоляції ужгородців, які повернулися з-за кордону, організував роботу мобільних груп, до яких входять працівники міської ради, медичних установ міста та правоохоронних органів.