В Ужгороді проведуть моніторинг транспортних засобів, які перевозять пільговиків

Опубліковано: Березень 16, 2023

Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради інформує про проведення в березні-квітні 2023 року моніторингу транспортних засобів, що здійснюють перевезення пільгових категорій громадян, які користуються правом безкоштовного проїзду міським автомобільним транспортом загального користування, а також учнів закладів загальної середньої освіти Ужгорода.
Просимо громадськість міста долучитися до проведення моніторингу перевезень пільгових категорій громадян та подати заявки про участь до 21 березня 2023 року.
За інформацією звертатися до департаменту соціальної політики за адресою : Ужгород, пл. Шандора Петефі, 24, контактний телефон: 61-43-99.