В Ужгороді провели дератизацію в межах схилів річки Уж

Квітень 10, 2019

Як повідомляє департамент міського господарства Ужгородської міської ради, сьогодні в Ужгороді працівники Державної установи "Закарпатський обласний Лабораторний центр МОЗ України" провели  дератизацію в межах схилів річки Уж. Наступного тижня роботи продовжать: буде проведено дератизацію загальних майданчиків місць збору твердих побутових відходів. Замовником робіт є департамент міського господарства.

Як і в попередні роки, дератизацію в Ужгороді проводять  два рази на рік (весною та восени). Це зменшує чисельність гризунів, які є носіями багатьох інфекційних захворювань, одним із найнебезпечніших серед яких є лептоспіроз.

У зв’язку з токсичними речовинами, які використовуються для дератизації, ужгородців просять не залишати без нагляду дітей, слідкувати за домашніми тваринами.